Formularz zgłoszeniowy - Bawialnia

Zapraszamy rodziców z małymi dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 1,5 lat (Bawialnia dla młodszych dzieci) oraz rodziców z dziećmi w wieku od 1,5 roku do 2,5 lat (Bawialnia dla starszych dzieci) na bezpłatne rodzinne spotkania w Bawialni.

Bawialnia, to specjalnie zaaranżowana przestrzeń, w której dzieci mają czas na swobodną zabawę, kreatywne działania oraz badanie i eksplorowanie otoczenia. Mają szansę podejmować decyzję, w co i z kim chcą się bawić, a dorosły z ciekawością może podążać za pomysłami dziecka.

Ważnym aspektem wspierania całościowego rozwoju małych dzieci jest zapewnienie im dobrych warunków do kreatywnej zabawy, aktywnego działania, badania i eksplorowania otoczenia, poszukiwania odpowiedzi na interesujące ich tematy oraz rozwijania kontaktów w grupie. Szczególne znaczenie dla dzieci i ich rozwoju ma swobodna zabawa, w czasie której ważne jest działanie i przyjemność z niego, a nie osiągnięcie określonego celu, to zabawa dla samej zabawy. W czasie swobodnej zabawy to dziecko podejmuje decyzję w co i z kim chce się bawić, a dorosły z ciekawością może podążać za pomysłami dziecka.

W Bawialni rodzice będą mieli okazję spędzić czas na wspólnej, przyjemnej zabawie z dzieckiem oraz na rozmowach i wymianie doświadczeń przy kawie z innymi rodzicami. Przestrzeń w Bawialni będzie w taki sposób zaaranżowana, aby była dla dzieci dostępna i ucząca, aby stanowiła źródło zabawy i nauki, relaksu, wspierania ich samodzielności. Dzieci w towarzystwie rodziców będą mogły bawić się w różnych strefach wspierających określone aktywności – strefie czytania i relaksu, spotkań grupowych, strefie konstrukcyjnej, badawczej, wielozmysłowej oraz kreatywnej. Rodziny z małymi dziećmi będą miały dostęp do dobrej jakości zabawek, pomocy edukacyjnych oraz ciekawych książek dla dzieci i rodziców.

Spotkania w ramach Bawialni odbywają się w Instytucie Małego Dziecka im. Astrid Lindgren, ul. Murawa 37C/L4.

Zapraszamy do zgłoszenia poprzez poniższy formularz, w którym po wybraniu odpowiedniej formy zajęć (Bawialnia dla młodszych dzieci lub Bawialnia dla starszych dzieci), są wyświetlane terminy, w których odbywają się spotkania dla danej grupy wiekowej. W przypadku chęci zgłoszenia się na więcej niż jedno spotkania, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego osobno dla każdego terminu.

Do zobaczenia w Bawialni!Rodzic z dzieckiem w wieku od 6 miesięcy do 1.5 roku
Rodzic z dzieckiem w wieku od 1,5 roku do 2.5 lat
Ojciec z dzieckiem w wieku od 6 miesięcy do 1,5 roku (dzieci urodzone w 2017 roku)


Siedziba IMD – ul. Murawa 37C
Siedziba IMD – ul. Murawa 37C
Siedziba IMD – ul. Murawa 37C
Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1, 2, 3 i art. 7 ust. 5 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych moich i mojego dziecka przez Instytut Małego Dziecka im. Astrid Lindgren w Poznaniu do celów edukacyjnych, promocji oraz monitoringu i kontroli projektu "Lepszy start".
Spotkania „Bawialni” organizowane są w ramach projektu „Lepszy start – wsparcie i wyrównywanie szans życiowych i edukacyjnych małych dzieci” współfinansowanego ze środków Miasta Poznania.
Projekt
Dobry start
(Lokalne Kluby Rodzinne)
Spotkania rodzinne
w IMD

07.12.2019
Bawialnia
Copyright 2009-2017 © Instytut Małego Dziecka
wykonanie, CMS: AzureusNet